Funktional rekrutuje kreatywnych

Funktional rekrutuje kreatywnych


Design

O projekcie

content-trigger

Wierzymy w ideę, że da się zmienić świat i wszystko jest w zasięgu naszych możliwości. Konsekwentnie dążymy do tego, by marki naszych klientów osiągnęły upragniony wizerunek i znalazły miejsca w umysłach konsumentów.

Naszym założeniem było podniesienie standardów polskiej reklamy poprzez likwidację zbędnych barier oraz stworzenie przyjaznej atmosfery. Na początku 2010 roku stworzyliśmy kreatywną agencję reklamową, której można zaufać i powierzyć każde zadanie: od stworzenia pierwszych szkiców po końcowy produkt.

Klientom oferujemy usługi wykraczające poza tradycyjne ramy designu. Wierzymy, że w dobie cyfrowej technologii mamy do dyspozycji narzędzia, które pozwolą stworzyć intrygującą formę sztuki dla każdego medium. Sztuki, która zostanie w odpowiedni sposób przekształcona w rozwiązania marketingowe dla każdej organizacji niezależnie od jej wielkości.

Jesteśmy przekonani, że możliwości jakie daje współczesna technologia pozwalają na zwiększenie poziomu projektów graficznych przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów i czasu wprowadzenia ich na rynek. Ta idea staję się nam coraz bliższa ze względu na innowacyjność, dzięki której przekraczamy oczekiwania naszych klientów. 

 

Misja

Spotykamy marki w ważnych dla nich chwilach. Wykorzystujemy potencjał momentów przełomowych. Projektujemy rozwiązania, wykorzystując zasadę design thinking. Testujemy efekty naszej pracy, aby mieć pewność ich skuteczności. Dajemy 101% zaangażowania, by wspólnie wygrać.

 

Najnowsze komentarze

content-trigger

Niestety jeszcze nikt nie dodał komentarza do tego projektu.
Może Ty się pokusisz?

Podobne pomysły:

 • Funktional rekrutuje kreatywnych
  Design

  Kreatywna agencja reklamowa, której można zaufać i powierzyć każde zadanie: od stworzenia pierwszych szkiców po końcowy produkt. Funktional wierzy w ideę, że da się zmienić świat i wszystko jest w zasięgu naszych możliwości.

 • JustPen - just more comfortable
  Design

  JustPen to projekt skutecznie redefiniujący pojęcie długopisu - opatentowany wynalazek, który obsługuje się tylko jednym palcem. Jego forma jest wynikiem analiz ergonometrii i ludzkiej anatomii. Lekki, nowoczesny i ergonomiczny - JustPen to produkt dla ceniących wygodę, dobry design i naturalność.

 • tylko - the furniture revolution is near
  Design

  We believe that one of a kind, perfectly fitted furniture should be within everyone's reach. And we have developed the tool that makes it easy and intuitive. Our app makes it possible to adapt pre-designed furniture to individual needs and have it made to order.