Combined solutions for your business. Uniquely designed.

Combined solutions for your business. Uniquely designed.


Technologia

O projekcie

content-trigger

UsabilityTools to polski startup, który osiągnął sukces za granicą. Udostępnia narzędzia, dzięki którym można dowiedzieć się, co myślą użytkownicy danej strony oraz jak zachowują się w jej obrębie. Z produktu, który przeznaczony jest dla właścicieli stron e-commerce, osób zajmujących się konwersją oraz specjalistów z branży user experience, korzystają największe marki z całego świata. Dzięki analizie zebranych danych mogą one wyciągać wnioski na temat budowania użyteczności swoich stron internetowych oraz optymalizować osiąganą na nich konwersję.

 

Usability Tools zajmuje się m.in: 

 


Optymalizacja stron na rzecz poprawienia User Experience i zwiększenia konwersji:

Za  pomocą narzędzi Usability Tools można między innymi zbadać w jakie miejsca najczęściej klikają użytkownicy (Click Tracking), nagrać film z obecności użytkowników na stronie (Visitor Recording) czy też porównać ich zachowanie na jej różnych wersjach (A/B Testing). Informacje te umożliwiają podejmowanie szybkich decyzji odnośnie wyboru najlepszej treści, architektury informacji czy szaty graficznej stron internetowych.

Korzystanie z Usability Tools jest proste i nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania. 100% aktywności podejmuje się przez przeglądarkę internetową.

 

Poprawa satysfakcji użytkowników w kilku krokach:

Aby zaangażować swoją grupę docelową i zyskać wiarygodne dane dotyczące jej preferencji i aktywności, wystarczy przygotować badanie i przedstawić je respondentom, a następnie przeanalizować zdobyte dane i wykorzystać je do poprawienia user experience swojej strony:

 

Z UsabilityTools korzysta obecnie kilkaset firm z Polski i zagranicy – głównie duże firmy z branży IT. Niedawno narzędzie zostało zintegrowane z międzynarodowym panelem badawczym CINT. Dzięki temu użytkownicy UsabilityTools mogą błyskawicznie rekrutować i badać ludzi z całego świata. W badaniach może uczestniczyć do 7 milionów panelistów z ponad 50 krajów, a wyniki badania zaczynają się pojawiać w kilka godzin od jego uruchomienia. 

 

Najnowsze komentarze (2)

content-trigger

Podobne pomysły: