Brainly. Stwórz z nami zaawansowany system sugerowania treści!

Brainly. Stwórz z nami zaawansowany system sugerowania treści!


Technologia

O projekcie

content-trigger

Zaczęło się od Zadane.pl, serwisu społecznościowego dedykowanego wspólnemu odrabianiu pracy domowej. Założony został jako start-up w 2009, a dokonało tego trzech entuzjastów
z Krakowa. Pierwszy kamień milowy – 1 milion użytkowników przekroczono w 6 miesięcy od startu, później podbijając kolejne światowe rynki i zdobywając ich coraz więcej.

Dzisiaj istnieje cała grupa serwisów Brainly, dostępnych dla uczniów, nauczycieli
i rodziców, które dedykowane są wspólnemu uczeniu się i oferują pomoc na każdym poziomie edukacji. 14 wersji językowych obejmuje 35 krajów i obsługuje 40 milinów użytkowników miesięcznie. Każda wersja jest stroną internetową typu Q&A, dostosowaną do rynku, na którym działa.

Misją Brainly jest inspirowanie uczniów do wspólnej nauki i dzielenia się wiedzą
w oparciu o crowdlearning – wzajemną pomoc w rozwiązywaniu zadań domowych.

System wykorzystuje elementy grywalizacji (gamification) i funkcjonalności portali społecznościowych (czaty, wiadomości i komentarze kojarzą ze sobą użytkowników, którzy za odpowiadanie na wzajemne pytania zyskują punkty potrzebne do zadawania własnych pytań).

Z całym ekosystemem zintegrowana jest aplikacja mobilna, zwiększająca efektywność i poprawiająca wyniki w nauczaniu użytkowników.

 

 

Najnowsze komentarze

content-trigger

Niestety jeszcze nikt nie dodał komentarza do tego projektu.
Może Ty się pokusisz?

Podobne pomysły:

 • Roboty autonomiczne i półautonomiczne - buduj je z nami
  Technologia

  Robotics Inventions jest firmą badawczo-rozwojową specjalizującą się w robotyce autonomicznej i systemach wizyjnych.Naszym celem jest projektowanie i budowa podzespołów i robotów teleoperowanych i autonomicznych do różnego rodzaju zastosowań, gdzie występują trudne lub niebezpieczne warunki pracy.

 • Kombajn ogrodowy
  Technologia

  Kombajn ogrodowy - jest to wielofunkcyjna maszyna do prac ogrodowych. Łączy ona w sobie cztery funkcje, tj. koszenia, mechanicznego usuwania chwastów, chemicznego usuwania chwastów oraz rozsiewania materiału sypkiego. Celem zbiórki jest zgromadzenie środków na wyprodukowanie próbnej partii produktu.

  zebrano
  0
  od
  0 osób

  Zbiórka nie aktywna.


  Zbiórka rozpocznie się po pozytywnej ocenie projektu przez użytkowników.
 • Smart mirrors
  Technologia

  Smart mirrors są to inteligentne lusterka motocyklowe, które dopasowują swój kąt nachylenia do pozycji kierowcy. Rozwiązują one problem braku widoczności gdy motocyklista zwiększając swoją prędkość pochyla się aby być bardziej aerodynamiczny.