Polecamy:

Najpopularniejsze:

więcej (13)>

Najnowsze:

więcej (13)>
 • FAQ: Zbieram pieniądze w modelu finansowania społecznościowego (crowdfunding) FAQ: Zbieram pieniądze w modelu finansowania społecznościowego (crowdfunding)
  FAQ
  17 lutego 2017 Internest

  Crowdfunding, czyli finansowanie społecznościowe, to potęga. Chcesz wiedzieć jak działa? Czym różni się od tradycyjnych metod pozyskiwania środków finansowych? Jak się do niej przygotować i jak nią zarządzić?

 • Sharing economy – jakie korzyści i dla kogo? Sharing economy – jakie korzyści i dla kogo?
  Internestujące
  23 grudnia 2015 Internest

  Ekonomia dzielenia się lub wspólna konsumpcja, tak możemy po krótce opisać zjawisko określane jako sharing economy. W dzisiejszym świecie, gdzie ważniejsza od posiadania staje się dostępność, pojawia się trend na zarabianie poprzez dzielenie się własnością lub umiejętnościami (crowdsourcing). O ile sam proces ich wymiany/sprzedaży nie jest nowatorski, tak jego międzynarodowa skala i budowanie społeczności wokół danych zagadnień – owszem. Brzmi jak zwykła sprzedaż dóbr czy usług, ale jest w niej coś bardziej osobistego i angażującego.

 • Subiektywny przewodnik po biznesie. Inspirujący przedsiębiorcy, których znają wszyscy - część 2 - Biznes nowoczesnego świata Subiektywny przewodnik po biznesie. Inspirujący przedsiębiorcy, których znają wszyscy - część 2 - Biznes nowoczesnego świata
  Internestujące
  23 grudnia 2015 Internest

  Ostatnie lata były czasem dynamicznego rozwoju całego świata. Powstanie nowych technologii zrewolucjonizowało życie codzienne i biznes, znacznie je cyfryzując. Współcześnie największym rynkiem jest rynek elektroniki i nowo powstający rynek internetowy. Chcielibyśmy przedstawić sylwetki tych przedsiębiorców, którzy nie tylko umieli dostosować się do zmian, ale także wykorzystać je do osiągnięcia sukcesu.