Zaczęło się idealistycznie

Chcieliśmy zrobić coś, co ma znaczenie. Od lat obserwowaliśmy jak wiele głów dokoła nas aż huczy od dobrych pomysłów. Jak coraz więcej osób, mających plany i marzenia,
podróżujących, uczących się języków, odnajduje się zawodowo w zupełnie innym środowisku niż mogłoby to wynikać z objętej ścieżki kariery. Jak często rozmawiamy
o pomysłach, które 'dobrze by było kiedyś zrealizować'.

Zainspirowała nas ta zwariowana idealistyczna myśl, że można w naszym kraju ujarzmić rozproszoną kreatywność i dać jej przestrzeń, infrastrukturę, którą będzie można zalać pomysłami, ideami, i nicjatywami o zasięgu lokalnym i globalnym. I tak, w dużym uproszczeniu, powstał ten projekt.

Think tank

Przewidujący nieprzewidywalni. Skupiamy wokół siebie profesjonalistów z obszaru rozwoju startupów, zwiększania sprzedaży, budowania i promocji marki. Maczamy palce w Employer Brandingu. Crowdsourcingujemy rozwiązania. Przyjdź i porozmawiaj z nami o swoim biznesie – razem wymyślimy coś niecodziennego.

Platforma

Akcelerator-internest.pl to pierwszy społecznościowy akcelerator, wykorzystujący wiedzę i potencjał ludzi do wspierania realizacji pomysłów na etapie oceny potencjału rynkowego, optymalizacji modelu biznesowego, finansowania i budowy dream teamu. Wspomagany sztuczną siecią neuronową, kojarzy osoby o uzupełniających się kompetencjach i zasobach, które wzajemnie mogą sobie pomóc.

Cześć czołem

Rodzicami Internest są:
  • kasia

    Kasia Janocha

  • marek

    Marek Kotelnicki

Piszemy co myślimy

Internest - przestrzeń dla twórców i cudotwórców

1 października 2014

Ważny i potrzebny. Internest jest pierwszym w Polsce wirtualnym akceleratorem przedsięwzięć biznesowych. To przestrzeń dla ludzi, którzy chcą zmieniać rzeczywistość realizując własne projekty lub angażując się we wsparcie innych.

Zobacz też